Epson EH-LS9000W | 4K FHD 3840 x 2160 | 2200 ANSI lumens | White
- Код товара: 497167
- EAN: 8715946742724
- MPN: V11HC13080
3 512.70€
Без налога: 2 903.06€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 477.00 мм |
| Gross height (mm) | 193.00 мм |
| Gross width (mm) | 520.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 290.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 шт. |
| Gross weight | 14.79 кг |
| Net weight | 12.70 кг |
| Время работы | 20000 ч |
| Максимальное разрешение | 4K FHD 3840 x 2160 |
| Яркость | 2200 лм |
| Producer product name | EH-LS9000W |
| Контрастность | 2500000:1 |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Цвет товара | White |