Xiaomi Xiaomi Tag 4 Pack
- Код товара: 600792
- EAN: 6932554480745
- MPN: BHR08SKGL
55.79€
Без налога: 46.11€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10 гр. |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.018 кг |
| Volume (m3) | 0.00032 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.003 кг |
| Gross weight | 0.098 кг |
| Net weight | 0.08 кг |