Xiaomi Xiaomi Tag 4 Pack
- Preces kods: 600792
- EAN: 6932554480745
- MPN: BHR08SKGL
55.79€
Bez nodokļa: 46.11€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Volume (m3) | 0.00032 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Gross weight | 0.098 kg |
| Net weight | 0.08 kg |