Gigabyte PSU | UD850GM PG5 V2 | 850 W
- Код товара: 600946
- EAN: 4719331555993
- MPN: GP-UD850GM PG5 V2
100.59€
Без налога: 83.13€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 850 Вт |
| Producer product name | UD850GM PG5 V2 |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 240.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 392 шт. |
| Gross weight | 2.55 кг |
| Net weight | 2.25 кг |