Gigabyte PSU | UD850GM PG5 V2 | 850 W
- Preces kods: 600946
- EAN: 4719331555993
- MPN: GP-UD850GM PG5 V2
100.59€
Bez nodokļa: 83.13€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 850 W |
| Producer product name | UD850GM PG5 V2 |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 392 pcs |
| Gross weight | 2.55 kg |
| Net weight | 2.25 kg |