Digitus USB Type-C extension cable, Type-C - C | AK-300210-015-S
- Код товара: 601192
- EAN: 4016032455301
- MPN: AK-300210-015-S
5.32€
Без налога: 4.40€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 10.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4500 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | AK-300210-015-S |
| Producer product family | USB Type-C extension cable, Type-C - C |
| Длина кабеля | 1.5 м |