Digitus USB Type-C extension cable, Type-C - C | AK-300210-015-S
- Preces kods: 601192
- EAN: 4016032455301
- MPN: AK-300210-015-S
5.32€
Bez nodokļa: 4.40€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4500 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | AK-300210-015-S |
| Producer product family | USB Type-C extension cable, Type-C - C |
| Kabeļa garums | 1.5 m |