Outwell Excellent Single | Airbed | 300 mm
- Код товара: 601887
- EAN: 5709388158093
- MPN: 400114
46.56€
Без налога: 38.48€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Семейство продукта | Airbed |
| Наименование продукта | Excellent Single |
| Gross depth (mm) | 250.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 128 шт. |
| Gross weight | 3.14 кг |
| Net weight | 2.70 кг |
| Producer product name | Excellent Single |
| Размер корпуса | 250 x 300 x 90 мм |
| Размер | 200 x 80 x 30 см |
| Цвет товара | Dark Leaf/Grey |
| Толщина | 300 мм |
| Материал | PVC, rayon |