Outwell Excellent Single | Airbed | 300 mm
- Preces kods: 601887
- EAN: 5709388158093
- MPN: 400114
46.56€
Bez nodokļa: 38.48€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Produktu saime | Airbed |
| Produkta nosaukums | Excellent Single |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 128 pcs |
| Gross weight | 3.14 kg |
| Net weight | 2.70 kg |
| Producer product name | Excellent Single |
| Iepakojuma izmērs | 250 x 300 x 90 mm |
| Size | 200 x 80 x 30 cm |
| Produkta krāsa | Dark Leaf/Grey |
| Materiāls | PVC, rayon |
| Biezums | 300 mm |