FIXED MagVelar for Samsung Galaxy S26 Ultra, black
- Код товара: 602955
- EAN: 8591680191727
- MPN: FIXVM-1706-BK
35.33€
Без налога: 29.20€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 15.00 мм |
| Gross height (mm) | 196.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 23.00 гр. |
| PET | 0.02 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.02 кг |