Gamemax Case | AERIS 330 MB | M-ATX
- Код товара: 603040
- EAN: 6931858757034
- MPN: AERIS 330 MB
58.20€
Без налога: 48.10€
| Производитель | Gamemax |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 486.00 мм |
| Gross height (mm) | 433.00 мм |
| Gross width (mm) | 255.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 760.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 190.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.95 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 7.25 кг |
| Net weight | 6.30 кг |
| Producer product name | AERIS 330 MB |
| Producer product family | Case |
| Формат | M-ATX |
| Слоты расширения | 5 |
| Блок питания в комплекте | No |
| Отсеки для приводов | 1 x 3.5HDD+ 5 x 2.5SSD or 2 x 3.5HDD+3 x 2.5SSD or 2 x 3.5HDD+4 x 2.5SSD or 3 x 3.5HDD+2 x 2.5SSD |