Gamemax Case Fan | FN12A-S5 | Black
- Код товара: 603115
- EAN: 6931858738149
- MPN: FN12A-S5
8.36€
Без налога: 6.91€
| Производитель | Gamemax |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 460.00 мм |
| Gross height (mm) | 310.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.75 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 38 шт. |
| Gross weight | 12.75 кг |
| Net weight | 12.00 кг |
| Producer product name | FN12A-S5 |
| Producer product family | Case Fan |
| Цвет товара | Black |