Gamemax | Desk | D140-CARBON
- Код товара: 603117
- EAN: 6951858786513
- MPN: D140-CARBON
115.35€
Без налога: 95.33€
| Производитель | Gamemax |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 795.00 мм |
| Gross height (mm) | 682.00 мм |
| Gross width (mm) | 125.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 25 шт. |
| Gross weight | 22.50 кг |
| Net weight | 20.50 кг |