EZVIZ CS-PSP8 | Solar Panel
- Код товара: 603313
- EAN: 6941545637327
- MPN: CSPSP8
27.73€
Без налога: 22.92€
| Производитель | EZVIZ |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4B:2024-01-01 |
| Palette Qty | 969 шт. |
| Gross weight | 1.03 кг |
| Net weight | 0.91 кг |
| Solar Cells | Monocrystalline |
| Producer product name | CS-PSP8 |
| Producer product family | Solar Panel |
| Open Circuit Voltage | 6.8 В |
| Short Circuit Current | 1.64 А |
| Полезность | 23.5 % |
| Диапазон рабочих температур | -20 to 60 °C |