FIXED Padcover for Apple iPad Air 13"(2024-2026), black
- Код товара: 605520
- EAN: 8591680169184
- MPN: FIXPC-1323-BK
26.50€
Без налога: 21.90€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 18.00 мм |
| Gross height (mm) | 268.00 мм |
| Gross width (mm) | 198.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1809 шт. |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Net weight | 0.31 кг |