FIXED Padcover for Apple iPad Air 13"(2024-2026), black
- Preces kods: 605520
- EAN: 8591680169184
- MPN: FIXPC-1323-BK
26.50€
Bez nodokļa: 21.90€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 268.00 mm |
| Gross width (mm) | 198.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1809 pcs |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.31 kg |