Dell 360W 7.4mm GaN Slim AC Adapter with Power Cord - Europe
- Код товара: 605621
- EAN: 2000001418406
- MPN: 450-BFNJ
161.83€
Без налога: 133.74€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 35.00 мм |
| Gross height (mm) | 205.00 мм |
| Gross width (mm) | 95.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 230.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 35.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.27 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.27 кг |
| Net weight | 1.00 кг |