Dell 360W 7.4mm GaN Slim AC Adapter with Power Cord - Europe
- Preces kods: 605621
- EAN: 2000001418406
- MPN: 450-BFNJ
161.83€
Bez nodokļa: 133.74€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 230.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.27 kg |
| Net weight | 1.00 kg |