NexBlue RFID Key For Offcline EV Charging Access (Single) | NBRFID | Black
- Код товара: 605772
- EAN: 2000001422205
- MPN: NBRFID
3.96€
Без налога: 3.27€
| Производитель | NexBlue |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | SE |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | NBRFID |
| Producer product family | RFID Key For Offcline EV Charging Access (Single) |
| Цвет товара | Black |