BLACK & DECKER BES603-QS | Jigsaw | 400 W
- Код товара: 605956
- EAN: 5035048810927
- MPN: BES603-QS
26.75€
Без налога: 22.11€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Мощность | 400 Вт |
| Producer product name | BES603-QS |
| Gross depth (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 85.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 19.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 491 шт. |
| Gross weight | 1.92 кг |
| Net weight | 1.80 кг |
| Скорость вращения | 0-3000 об/мин |
| Producer product family | Jigsaw |