BLACK & DECKER BES603-QS | Jigsaw | 400 W
- Preces kods: 605956
- EAN: 5035048810927
- MPN: BES603-QS
26.75€
Bez nodokļa: 22.11€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 400 W |
| Producer product name | BES603-QS |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 19.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 491 pcs |
| Gross weight | 1.92 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Apgriezienu ātrums | 0-3000 RPM |
| Producer product family | Jigsaw |