Barbecook | Professional cooking grill FSC, 58.5 x 68 x 1 cm | BC-ACC-7158
- Код товара: 606194
- EAN: 5400269240769
- MPN: BC-ACC-7158
50.06€
Без налога: 41.37€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 585.00 мм |
| Gross height (mm) | 680.00 мм |
| Gross width (mm) | 10.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 2.60 кг |
| Net weight | 2.58 кг |
| Producer product family | Professional cooking grill FSC, 58.5 x 68 x 1 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7158 |