Barbecook | Premium cover for Kamal, 82.5 x 82.5 x 90.1 cm | BC-ACC-7445
- Код товара: 606210
- EAN: 5420059859667
- MPN: BC-ACC-7445
81.37€
Без налога: 67.25€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 500.00 мм |
| Gross height (mm) | 330.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 131.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.19 кг |
| Net weight | 1.05 кг |
| Producer product family | Premium cover for Kamal, 82.5 x 82.5 x 90.1 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7445 |