Barbecook | Pizza oven for Magnus | BC-ACC-7451
- Код товара: 606213
- EAN: 5404035701461
- MPN: BC-ACC-7451
162.82€
Без налога: 134.56€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 188.00 мм |
| Gross height (mm) | 450.00 мм |
| Gross width (mm) | 685.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 785.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.80 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 6.80 кг |
| Net weight | 6.00 кг |
| Producer product family | Pizza oven for Magnus |
| Producer product name | BC-ACC-7451 |