Barbecook Charcoal Table Grill Carlo, 44 x 33 x 21 cm | BC-CHA-1015 | Urban Grey
- Код товара: 606221
- EAN: 5400269209278
- MPN: BC-CHA-1015
206.74€
Без налога: 170.86€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Цвет товара | Urban Grey |
| Producer product name | BC-CHA-1015 |
| Gross depth (mm) | 355.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 470.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1305.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 195.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 6.00 кг |
| Net weight | 4.50 кг |
| Producer product family | Charcoal Table Grill Carlo, 44 x 33 x 21 cm |
| Диаметр решетки | 38.5 x 28.5 см |