Barbecook Electric Barbecue E-Luca | BC-ELE-3000 | Black
- Код товара: 606229
- EAN: 5404035718346
- MPN: BC-ELE-3000
687.87€
Без налога: 568.49€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 770.00 мм |
| Gross height (mm) | 530.00 мм |
| Gross width (mm) | 620.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 5.90 кг |
| Volume (m3) | 0.25 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 37.90 кг |
| Net weight | 32.00 кг |
| Producer product family | Electric Barbecue E-Luca |
| Producer product name | BC-ELE-3000 |
| Цвет товара | Black |