Barbecook Electric Barbecue E-Luca | BC-ELE-3000 | Black
- Preces kods: 606229
- EAN: 5404035718346
- MPN: BC-ELE-3000
687.87€
Bez nodokļa: 568.49€
| Ražotājs | Barbecook |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 770.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.90 kg |
| Volume (m3) | 0.25 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 37.90 kg |
| Net weight | 32.00 kg |
| Producer product family | Electric Barbecue E-Luca |
| Producer product name | BC-ELE-3000 |
| Produkta krāsa | Black |