Barbecook Gas Barbecue Siesta 210 Graphite | BC-GAS-2071
- Код товара: 606234
- EAN: 5404035700822
- MPN: BC-GAS-2071
487.40€
Без налога: 402.81€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 620.00 мм |
| Gross height (mm) | 530.00 мм |
| Gross width (mm) | 800.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 7100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 7.40 кг |
| Volume (m3) | 0.26 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 37.00 кг |
| Net weight | 29.60 кг |
| Producer product family | Gas Barbecue Siesta 210 Graphite |
| Producer product name | BC-GAS-2071 |