Barbecook Gas Barbecue Siesta 310 Graphite, 124 x 56 x 118 cm | BC-GAS-2072
- Код товара: 606235
- EAN: 5404035700839
- MPN: BC-GAS-2072
650.28€
Без налога: 537.42€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Producer product family | Gas Barbecue Siesta 310 Graphite, 124 x 56 x 118 cm |
| Gross depth (mm) | 770.00 мм |
| Gross height (mm) | 530.00 мм |
| Gross width (mm) | 790.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 9.00 кг |
| Volume (m3) | 0.32 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 45.00 кг |
| Net weight | 36.00 кг |
| Producer product name | BC-GAS-2072 |
| Другие особенности | Keep food warm on the special rack; Automatic ignition in control button; Double-walled lid for a constant temperature |