GCL 500W NT12R/54BGDF BIFACIAL DUAL GLASS Full Black MONOCRYSTALLINE MODULE
- Код товара: 606456
- EAN: 2000001420447
- MPN: NT12R/54BGDF 500W
79.80€
Без налога: 65.95€
| Производитель | GCL |
| Гарантия | 300 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 2000.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 1200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.12 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4B:2024-01-01 |
| Gross weight | 29.30 кг |
| Net weight | 27.30 кг |