Dell 130W USB-C AC adapter | 130 W | 5/9/15/20 V
- Код товара: 607122
- EAN: 2000001421321
- MPN: 450-BGJD
68.00€
Без налога: 56.20€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Выходное напряжение | 5/9/15/20 В |
| Выходная мощность | 130 Вт |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 175.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.21 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1105 шт. |
| Gross weight | 0.91 кг |
| Net weight | 0.70 кг |
| Producer product name | 130W USB-C AC adapter |
| Входное напряжение | 120/230 В |
| Цвет товара | Black |