Dell 130W USB-C AC adapter | 130 W | 5/9/15/20 V
- Preces kods: 607122
- EAN: 2000001421321
- MPN: 450-BGJD
68.00€
Bez nodokļa: 56.20€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Izejas spriegums | 5/9/15/20 V |
| Izejas jauda | 130 W |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1105 pcs |
| Gross weight | 0.91 kg |
| Net weight | 0.70 kg |
| Producer product name | 130W USB-C AC adapter |
| Ieejas spriegums | 120/230 V |
| Produkta krāsa | Black |