Toshiba S300 AI Surveillance Hard Drive 8TB BULK/OEM | Toshiba
- Код товара: 607510
- EAN: 4260557513439
- MPN: HDEB028ZSA51F
281.72€
Без налога: 232.83€
| Производитель | Toshiba |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 147.00 мм |
| Gross height (mm) | 26.00 мм |
| Gross width (mm) | 101.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 96.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 24.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1299 шт. |
| Gross weight | 0.77 кг |
| Net weight | 0.65 кг |