Philips | Viva Collection | HR1388 | Viva Salad Maker | 200 W
- Preces kods: 111343
- EAN: 8710103590835
- MPN: HR1388/80
77.69€
Bez nodokļa: 64.21€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 200 W |
| Producer product name | HR1388 |
| Producer product family | Viva Collection |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | Yes |
| Auklas garums | 1.5 m |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Tips | Viva Salad Maker |
| Elektriskā griezēja veids | Electric |
| Izvades paplāte | No |
| Noņemams asmens | Yes |
| Citas funkcijas | • Dishwasher safe accessories• Cord storage• Non-slip feet |
| Net weight | 2.00 kg |
| Kabeļa garums | 150 cm m |
| Maksimālais kabeļa garums | 150 cm m |
| Īpašās funkcijas | Maximum versatility• 5 inserts for a variety of results in any shape and size• Full metal XL julienne disc for cutting potatoes for fries• Adjustable S to XL feeding tubePerfect results in seconds• Direct serve to bowl, pot and wok• Powerful 200 W motor• Stainless steel disc inserts for perfect cutting resultsEffortlessly easy• Dishwasher proof parts• Easy cord storage |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | • Coarse slicing disk• Fine slicing disk• Coarse shredding disk• Fine shredding disk• Julienne disk• French-fry disk |
| Gross weight | 2.32 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 56 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |