MikroTik | PoE injector | RBPOE
- Preces kods: 175788
- EAN: 2000000739366
- MPN: RBPOE
3.36€
Bez nodokļa: 2.78€
| Ražotājs | MikroTik |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LV |
| Net weight | 0.2 kg |
| Producer product name | RBPOE |
| Producer product family | PoE injector |
| Gross weight | 0.23 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Palette Qty | 4348 pcs |