MikroTik | Gigabit PoE adapter RBGPOE
- Preces kods: 184437
- EAN: 2000001035542
- MPN: RBGPOE
5.42€
Bez nodokļa: 4.48€
| Ražotājs | MikroTik |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LV |
| Producer product family | Gigabit PoE adapter RBGPOE |
| Ekrāna aizsargplēve | N |
| Krāsa | White |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Savienotājs 1 | 9-48Vdc with a 5.5mm OD |
| Net weight | 0.2 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Volume (m3) | 0.00008 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4348 pcs |