Muse | M-29KP | Portable radio CD/MP3 player with USB | 30 W | Pink/Image
- Preces kods: 194671
- EAN: 3700460205409
- MPN: M-29KP
48.38€
Bez nodokļa: 39.98€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Pink/Image |
| Enerģija patēriņš | 30 W |
| Modinātājsignāla funkcija | No |
| Produkta nosaukums | Portable radio CD/MP3 player with USB |
| Producer product name | M-29KP |
| NFC features | No |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Aizmidzināšanas funkcija | No |
| Net weight | 1.193 kg |
| MP3 atskaņošana | Yes |
| FM radio | Yes |
| Izejas savienotāji | USB flash drive; Aux in jack |
| Saderīgie akumulatoru izmēri | 6 x 1,5V type LR14 / UM2 / “C” (not included) |
| Jaudas avots | AC : 230V ~ 50Hz |
| Gross weight | 1.8 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Volume (m3) | 0.009765 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.607 kg |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 7.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.727 kg |
| Palette Qty | 160 pcs |