PSM100050A3 | 100 g/m² | A3 | A3 | Photo Paper sublimation 50 pcs.
- Preces kods: 213520
- EAN: 4823108632609
- MPN: PSM100050A3
6.46€
Bez nodokļa: 5.34€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formāts | A3 |
| Tips | Photo Paper sublimation 50 pcs. |
| Izmēri | A3 |
| Density | 100 g/m² |
| Producer product name | PSM100050A3 |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Net weight | 0.61 kg |
| Palette Qty | 1613 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |