Muse | Radio | M-091R | Alarm function | AUX in | Black
- Preces kods: 243266
- EAN: 3700460206444
- MPN: M-091R
32.62€
Bez nodokļa: 26.96€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-091R |
| Producer product family | Radio |
| NFC features | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Modinātājsignāla funkcija | Yes |
| AUX ieeja | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Volume (m3) | 0.00385 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Palette Qty | 224 pcs |
| Gross weight | 1.074 kg |
| AM preset stations | 10 |
| Net weight | 0.944 kg |
| Austiņu savienojamība | Headphone connection |
| FM antena | Telescope antenna |
| Bluetooth | No |
| Radio tips | 2 band radio FM / AM radio (digital tuner) |
| FM preset stations | 10 |
| Ekrāns | LCD display |
| Īpašās funkcijas | Clock / alarm functions |
| Barošanas avota tips | • AC supply AC 230V ~ 50Hz • Battery 4 x 1.5V AA / LR20 (not included) |