Muse | TV Headphones | M-275 CTV | Wireless/Wired | On-Ear | Black
- Preces kods: 344081
- EAN: 3700460207625
- MPN: M-275 CTV
25.30€
Bez nodokļa: 20.91€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-275 CTV |
| Producer product family | TV Headphones |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojuma veids | Wireless/Wired |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Wireless | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 192.00 g |
| Plastic (No PET) | 48.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross width master carton | 435 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 pcs |
| Net weight master carton | 4.64 kg |
| Palette Qty | 340 pcs |
| PET | 32.00 g |
| Tare weight master carton | 0.849 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.464 kg |
| Net weight | 0.224 kg |
| Frekvences reakcija | 20–20 000 Hz |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Bezvadu savienojumi | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Ierīces savienojamība | Portable or Wired |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Īpašās funkcijas | Delivered with a TV 6 m cable; Delivered with a 1.2 m auxilary cable; Volume control on TV cable; 3.5/6.3mm adaptor; 3.5mm/RCA adaptor |