Raidsonic | Icy box | IB-1824ML-C31 Enclosure for 1x NVMe
- Preces kods: 344898
- EAN: 4250078170518
- MPN: IB-1824ML-C31
29.12€
Bez nodokļa: 24.07€
| Ražotājs | Raidsonic |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | IB-1824ML-C31 Enclosure for 1x NVMe |
| Producer product family | Icy box |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Palette Qty | 3456 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Citas funkcijas | Interface to host computer: 1 x USB 3.2 (Gen 2) Type-C; SSD Capacity up to 2 TB; Data Protection Switch; Windows; macOS |
| Materiāls | Aluminum |
| Krāsa | Black |