ProDVX | DS Series Powersupply
- Preces kods: 350170
- EAN: 2000001203439
- MPN: 9010500
21.10€
Bez nodokļa: 17.44€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Producer product name | DS Series Powersupply |
| Gross depth (mm) | 113 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 85.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0008136 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2124 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Citas funkcijas | Power Supply for ProDVX DS Series; Multi head for EU, UK, US (CW); 12 V - 2 A. |
| Produkta krāsa | Black |