Portable Hard Drive | ARMOR A66 | 1000 GB | USB 3.2 Gen1 | Black
- Preces kods: 353548
- EAN: 4713436145448
- MPN: SP010TBPHD66SS3K
91.02€
Bez nodokļa: 75.22€
| Ražotājs | Silicon Power |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Produkta krāsa | Black |
| Interfeiss | USB 3.2 Gen1 |
| Producer product name | ARMOR A66 |
| Producer product family | Portable Hard Drive |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 12.00 g |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Net weight master carton | 7.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.34 kg |
| Palette Qty | 2202 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5-55 °C |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP 64-Bit, Mac OS 10.5.x, Linux 2.6.x |