P0820SUF0-DE Surge Protectors
- Preces kods: 356724
- EAN: 4712856275810
- MPN: P0820SUF0-DE
19.80€
Bez nodokļa: 16.36€
| Ražotājs | CyberPower |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Producer product name | P0820SUF0-DE Surge Protectors |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 681 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Net weight | 0.90 kg |
| Citas funkcijas | Outlets Schuko: x8; Surge Suppression (Joules): 1050; Max. Surge Current (A): 22500; Rated Current (A): 10; Cord Length (M): 1.8 |
| Funkcijas | Surge Protection; USB Charging Port(s); Best-in-class Dustproof Design; Overload Protection; Computer-grade Protection; Keyhole Mounting Slots |
| Produkta krāsa | Black |