Philips Hue | Hue Gradient Signe Table Lamp | Black | Table lamp
- Preces kods: 356826
- EAN: 8718696176245
- MPN: 8718696176245
179.70€
Bez nodokļa: 148.51€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Hue Gradient Signe Table Lamp |
| Tips | Table lamp |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 570 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 263 g |
| Plastic (No PET) | 66 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.01115775 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 155 pcs |
| Gross weight | 1.264 kg |
| Net weight | 0.935 kg |
| Mūža garantija | 25.000 h |
| Citas funkcijas | Instant wireless dimming; Bluetooth and Hue Bridge compatible; Control lights with the app or your voice |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Aizsardzības klase | IP20 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Īpašās funkcijas | Control up to 10 lights with the Bluetooth app; Create a personalised experience with colourful smart light; Unlock full suite of smart light features with Hue Bridge |
| Dimensijas (WxDxH) | 111 x 111 x 553 mm |
| Materiāls | Aluminium |
| Svars | 826 g |
| Kontroles tips | Control with app or voice |