PETKIT | K3 Smart Spray for Pura MAX | White
- Preces kods: 368868
- EAN: 6973293809121
- MPN: P9202
41.66€
Bez nodokļa: 34.43€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | K3 Smart Spray for Pura MAX |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Net weight master carton | 16.304 kg |
| Tare weight master carton | 1.076 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 193 pcs |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Citas funkcijas | After each automatic cleaning Automatic injection deodorization;Lack protection and low battery reminders; Can set timeliness according to the preferences and requirements |
| Īpašās funkcijas | Antibacterial ratio is as high as 99% |