PR3PXEU3 EU POWER SUPPLY, 18W | 4pin, 3mm pitch | Black
- Preces kods: 373020
- EAN: 4779051840601
- MPN: PR3PXEU3
10.14€
Bez nodokļa: 8.38€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Producer product name | PR3PXEU3 EU POWER SUPPLY, 18W |
| Kabeļa tips | 4pin, 3mm pitch |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1382 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |