Razer Wireless Charging Puck for Basilisk V3 Pro, Black | Razer
- Preces kods: 389063
- EAN: 8886419337591
- MPN: RC21-01990200-R3M1
21.79€
Bez nodokļa: 18.01€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 119.70 mm |
| Gross height (mm) | 71.10 mm |
| Gross width (mm) | 67.90 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2990 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |