Razer Gaming Chair Enki Pro Green
- Preces kods: 392199
- EAN: 8886419354055
- MPN: RZ38-03710100-R3G1
629.12€
Bez nodokļa: 519.93€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Krāsa | Green |
| Producer product name | Enki Pro |
| Producer product family | Gaming Chair |
| Gross depth (mm) | 940 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross width (mm) | 700 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 6000 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Tare weight (kg) | 6 kg |
| Volume (m3) | 0.28294 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare other | 1200.00 g |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Gross weight | 36 kg |
| Net weight | 30.00 kg |
| Citas funkcijas | Upholstered with Alcantara and premium sustainable leatherette for superior comfort and durability; Designed for All-Day Gaming with specialized shoulder arches and wide seat base; Built-In Lumbar Arch to support and maintain the right posture; Dual-density Cushioned Backrest for targeted back comfort; Reactive Seat Tilt and 152-degree Recline for weight-adjusted tilting and flexible seating positioning; Magnetic Memory Foam Head Cushion for truly seamless head and neck support |