Nanoleaf | Shapes Black Triangles Expansion Pack (3 panels) | 42 W | WiFi
- Preces kods: 398480
- EAN: 4897105331551
- MPN: NL47-0101TW-3PK
60.86€
Bez nodokļa: 50.30€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Shapes Black Triangles Expansion Pack (3 panels) |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | WiFi |
| Jauda | 42 W |
| Gross depth (mm) | 249 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 206 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.00205176 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 421 pcs |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 8.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.792 kg |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.7 kg |
| Net weight | 0.47 kg |
| Tehniskās īpašības | Mounting Type: Via included double-sided tape or screw mounts (screws and anchors not included). The Nanoleaf AppControl via Nanoleaf App (Android & iOS) for mobile/tablet or The Nanoleaf Desktop App (Windows & Mac). Thread CompatibilityYes, Shapes work as Thread Border Router. CompatibilityApple Home, Amazon Alexa, Google Home, IFTTT, physical controller, Nanoleaf Remote, Razer Synapse, SmartThings, Homey |
| Temperatūras kontrole | 1200-6500 K |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Barošanas spriegums | 110-240 V |
| Gaismas plūsma | 80 lm |